Опис компанії-кредитора

BitCapital - інноваційна компанія, яка спеціалізується на видачі позик у криптовалюті USDT. Ми пропонуємо спосіб отримання фінансів, де позика зачисляється на електронний гаманець.

Додаткова інформація та характеристика компанії.

Про компанію "BitCapital Gold":Головна спеціалізація BitCapital видача позик у криптовалюті USDT. Завдяки нашій платформі, ви можете отримати позику швидко та без зайвої бюрократії. Ми розуміємо, що володіння цифровими активами може бути вигідним з економічної точки зору, тому ми пропонуємо можливість отримати позику саме в криптовалюті USDT.

У "Біт Капітал Голд" є Промо Код!

Промокод із знижкою на -40%! "WX40" діє до 31.11.2023

Чому варто обрати крипто позику "БітКапітал Голд"?

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити нашим клієнтам простий та безпечний процес отримання криптопозики. Наші професіонали у галузі криптопозик та криптовалют визначають адекватну суму позики та умови погашення, щоб відповідати вашим потребам та можливостям.

Навіщо ми це робимо?

Наша мета - надати клієнтам можливість досягти фінансової стабільності та забезпечити доступ до USDT, що відкриває можливості для примноження капіталу та збереження власних цифрових активів. Ми допомагаємо уникнути продажу вашої криптовалюти. Продаж накопиченої вами криптовалюти може мати фінансові наслідки, такі як оподатковуваний прибуток або збиток. Замість цього, ви можете отримати необхідні кошти, оформивши криптопозику в БитКапиталГолд, і при цьому не продавати ваш цифровий актив. Таким чином, ви можете зберегти вашу криптовалюту та отримати доступ до потрібних коштів без потенційних фінансових втрат.

Крипто позика від Bit Capital Gold

На сайті компанії в кредитному калькуляторі можна дізнатись про мінімальну суму 100 USDT яку можна взяти на мінімальний термін 5 днів, а також максимальна сума і термін в 500 USDT та 30днів, відповідно комісія за користування від 0,1 до 75 USDT. А також про наявні акції за приведених друзів 10 USDT на ваш рахунок. Кредит у bitcapital (loan)видається без застави та поручителів. І якщо гарно прорахувати свої можливості виконати кредитні зобов’язання то додаткових витрат можна уникнути, адже валюта USDT є дуже стабільною бо прив’язана до долара США.

BitCapital crypto credit - кращий криптокредитор в Україні

Отримання крипто позики можна розділити на наступні етапи. Перший крок це створення свого електронного гаманця, якщо його у вас ще немає, займе максимум 5 хвилин. Другий крок це проходження реєстрації, варто прискіпливо заповнювати свої дані щоб не отримати відмову позики в крипті, через невідповідність до документів, але як що таке трапиться профіль можна виправити і подати заявку заново через певний час. На третьому кроці необхідно обрати суму та термін кредитування, визначитись чи буде можливість погасити кредит криптою і встановлений відсоток за використання кріпти та підписати договір. Останній крок дочекатись коли крипто кошти від bitcapital.gold будуть на вашому рахунку.

Інструкції та допомога у отриманні позики у крипті

Також на сайті bitcapital.gold є відео інструкції для деяких кроків таких як оплата через телеграм бот, створення електронного гаманця, а також можливість підтримки користувача технічним спеціалістом для того щоб отримати крипто займ.

Опис наданий компанією "BitCapital Gold"*