Перекредитування та рекредитування

Перекредитування Мікрокредитів Допоможе, Якщо Маєте Прострочені Кредитні Договори. Виправляйте Історію!

Повну інформацію читайте внизу сторінки.

Якщо не вносити плату за кредитними зобов’язаннями кілька разів частіше ніж на місяць – то отримати схвалення на подальше кредитування у банках буде дуже проблематично. Але на щастя є компанії що надають послуги з рекредитування.

Як перекредитуватися з поганою кредитною історією?

Взяти новий кредит онлайн з поганою кредитною історією, щоб перекредитуватись простіше за наступною схемою:

─ Спершу оформляйте невелику суму – подайте онлайн заявку через кредитний сервіс, обравши найбільш оптимальні умови перекредитування термін, суму, процентну ставку;

─ Обов'язково поверніть борг вчасно. Дуже завчасне погашення кредиту деякі кредитні організації розцінюють також негативно, тому краще вносити платіж, відповідно дати що вказана в договорі;

─ Подайте заявку повторно на більшу суму, швидше за все фінансова організація погодить її як добросовісному платнику.

Підвищення довіри та покращення кредитної історії щоб оформити перекредитування

З кожним новим успішним договором, кредитна компанія буде підвищувати вам ліміти, можливо знижувати процентні ставки, і збільшувати терміни кредитування. Багато організацій для своїх постійних клієнтів пропонують умови терміном до півроку. Зазвичай видається такий кредит без перевірки кредитної історії, адже компанія вже співпрацювала з вами. Крім того, організація вносить дані в Бюро, яке збирає відомості про платоспроможність позичальників тим самим покращуючи рейтинг вашого кредитного досьє. Можливо, в майбутньому більші банки захочуть з вами працювати, як з сумлінним платником, і ви зможете оформити автокредитування, іпотеку, кредитку з більшим лімітом, чи більш лояльного кредитора що зможе видати кредит для перекредитування.

Плюси і мінуси перекредитування з поганою кредитною історією

Подати заявку на онлайн позику набагато простіше, ніж отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією в більшості банків. Вам навіть не потрібно виходити з дому, щоб схвильовано очікувати в офісі погодження. Проте подаючи заявку варто розуміти що хоча перекредитування банки видають неохоче, все ж ви повинні проаналізувати переваги і недоліки таких послуг.

Плюси позик, які видаються відразу ж без розгляду

Позики, які видаються відразу ж без розгляду, як правило, мають наступні плюси:

─ видача кредиту 24/7 на карту;

─ швидкість оформлення і отримання коштів;

─ немає потреби надання великого пакету документів;

─ можливість виправлення зіпсованого кредитного досьє;

─ доступні способи внесення платежів – з картки, з рахунків електронних гаманців та ін.

─ лояльність до термінів прострочення до однієї доби, іноді до обіду наступного дня. 

Мінуси позик, які видаються відразу ж без розгляду, для клієнта із поганою К.І.

Якщо ви вирішили взяти кредит для перекредитування, то слід враховувати і мінуси подібних фінансових операцій:

─ підвищені відсотки;

─ суми до видачі, особливо для нових клієнтів, невеликі.

─ короткі терміни рекредитування;

─ іноді можна отримати автоматично відхилену заявку, і лише при повторній спробі схвалення, через алгоритми систем кредитних компаній.

Перекредитування мікропозик або кредит щоб перекрити кредит

Перекредитування з поганою кредитною історією може бути складним, бо не усі компанії надають кредит для перекриття іншого кредиту, але можливим процесом, який може допомогти покращити ваші фінансові можливості та рейтинг кредитної історії. Перший крок у цьому процесі - це взяти невелику суму кредиту і вчасно повернути її. Це допоможе вам встановити довіру до кредитної компанії і покращити ваш кредитний рейтинг.

Ось так працює перекредитування мікрокредитів

Поступово, з кожним успішним погашенням кредиту, ви отримуєте можливість отримати більшу суму кредиту та кращі умови від кредиторів. Ваша надійність як платника буде підвищуватися, і це відкриє перед вами більше можливостей для отримання кредитів на вигідних умовах. Перекредитація мікрозаймів - це шлях до покращення вашої фінансової ситуації та побудови позитивної кредитної історії.

Після отримання позики перекредитування, решта за вами

Проте важливо пам'ятати, що позики з поганою кредитною історією можуть мати вищі відсоткові ставки та обмежені умови. Тому рекредитуватись - це також можливість для саморегулювання та фінансового планування, щоб забезпечити свою здатність вчасно погашати борги та збільшувати свою кредитну надійність в майбутньому.