Правила Використання та Робота з Інформацією

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ BoCC.IN.UA
(надалі - Правила)

Цими Правилами користування сайтом (далі - Правила) регулюються взаємовідносини між сайтом "BoCC.in.ua" (надалі - Сайт) і його відвідувачами, користувачами, зареєстрованими користувачами, тощо (надалі - Користувачі).
Правила, по суті є угодою між усіма користувачами та Сайтом, що є публічним договором приєднання, який розміщений в мережі Інтернет на Сайті.
Використання інформаційно-аналітичного Сайту Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди. Адміністрація Сайту залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які вступають в силу з моменту публікації. Текст актуальною редакцією Угоди завжди доступний на Сайті. Подальше використання Сайту після внесення подібних змін означає Вашу згоду з ними.
Ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов Користувачем, останній зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

1. Правила реєстрації та подання оголошень

1.1. Будь-який Користувач має право зареєструватися на Сайті. Можливість реєстрації може бути активною або неактивною. Рішення про надання можливості реєстрації Користувачів на Сайті залишається за адміністрацією Сайту. Реєстрація не є обов'язковою, але доступ до деяких розділів Сайту може здійснюватися тільки зареєстрованими Користувачами. Залишати коментарі до будь-яких матеріалів на Сайті мають право тільки зареєстровані Користувачі.

1.2. Права Користувачів можуть бути скорочені (аж до позбавлення можливості реєстрації на Сайті) рішенням Адміністрації Сайту або модераторів без пояснення причини.

1.3. Заборонена реєстрація імені Користувача, яке містить образи, ненормативну лексику, «трансліт» на ненормативну лексику, слова «адміністратор», «модератор», finadviser або похідні від цих слів, а також будь-яких інших невласних імен, які створюють у інших Користувачів асоціативне сприйняття такого імені в якості представника Адміністрації Сайту.

1.4. Реєстрація декількох облікових записів одним Користувачем заборонена. Множинні облікові записи Користувачів, зареєстровані однією і тією ж людиною, можуть бути заблоковані Адміністрацією Сайту.

2. Публікація і використання матеріалів, розміщених Адміністрацією і користувачами Сайту

2.1. Користувачі можуть надсилати матеріали для публікації на Сайті за умови відповідності тематиці Сайту. Публікації матеріалів здійснюється Адміністрацією із зазначенням автора в розділі «Тех. Підтримка» та зворотній зв'язок.
2.2. Всі матеріали, розміщені на Сайті, відображають виключно думки їх авторів. Кожен відвідувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію та контент.
2.3. У коментарях заборонено хамство і образи, погрози, тиск, інші засоби впливу, флуд, тролінг.
2.4. Копіювання матеріалів, розміщених на цьому Сайті, можливе лише за умови посилання на нього та за згодою із Адміністрацією Сайту.

3. Права і обов'язки Адміністрації і модераторів Сайту

3.1. Адміністрація має право в будь-який час і без попередження змінювати оформлення Сайту і контент.

3.2. Адміністрація в праві відправляти Користувачам електронною поштою і іншими засобами зв'язку повідомлення, що стосуються використання Сайту.

3.3. Адміністрація Сайту залишає за собою право блокувати та видаляти акаунти осіб, які порушують умови , що викладені в розділі 2 цієї Угоди.

4. Відмова від відповідальності

4.1. Статті та коментарі, інший контент, який розміщений на Сайті, не є рекомендацією про вкладення/витрачання грошей і не можуть розглядатися в якості спонукання до вчинення дій.

4.2. Рейтинг банківських продуктів, показник стабільності, будь-які інші оцінки, дані, рейтинги, порівняння, представлені на Сайті є інформаційним продуктом, який відображає думку Адміністрації і модераторів Сайту. Усі люди, що причетні до інформаційного наповнення Сайту не відповідають за рішення Користувачів, прийняті виходячи з результатів використання Сайту.

4.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальність перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані у зв'язку з використанням Сайту.

4.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальність перед Користувачем або будь-якими третіми особами за дії Користувача на Сайті; правдивість використовуваної/одержуваної користувачем на Сайті; правдивість рекламної інформації, використовуваної/одержуваної Користувачем на Сайті, і якість рекламованих в ній товарів/робіт/послуг; наслідки застосування інформації, використовуваної/одержуваної Користувачем на Сайті.

4.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за розміщені матеріали, коментарі, інформацію.

4.6. Всі розрахунки, сортування, цифри, які розміщені на сайті, є орієнтовними. Адміністрація надає контент в ознайомлювальних цілях і не приймає претензій по недостовірності або помилковості інформації, розрахунків, тверджень, висновків тощо.

5. Права і обов'язки користувача

5.1. Користувач має право використовувати інформацію і функціонал Сайту, а також звертатися до Адміністрації Сайту з метою вирішення спірних питань. Адміністрація сайту не гарантує обробку всіх запитів Користувачів.
5.2. Користувач зобов'язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням його облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могли спричинити або спричинили подібне його використання.
5.3. Використовуючи інформацію з Сайту, Користувач усвідомлює і приймає ризики, пов'язані з її можливою ​​недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому образливою, помилковою, грубою, непристойною, недостовірною, неточною.
5.4. Опубліковувати інформацію із обов'язковим посиланням на портал https://bocc.in.ua

6. На сайті забороняється

6.1. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, коли вона санкціонована Адміністрацією Сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються сайтом на умовах, що визначаються окремо.

6.2. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам або будь-яку іншу нав'язливу інформацію.

6.3. Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права Користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності тощо.

6.4. Будь-яким чином ображати/принижувати Користувачів Сайту.

6.5. Консультувати Користувачів Сайту, як зареєстрованих, так і незареєстрованих, використовувати сайт в особистих цілях, спрямованих на отримання комерційної вигоди.

6.6. Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний контент: незаконний; образливий щодо інших користувачів і третім особам; вульгарний, непристойний, порнографічного характеру; що містить сцени насильства, жорстокості; службового характеру або який не підлягає розголошенню; порушує права третіх осіб; рекламного характеру; що містить загрози, наклепницьку, що дискредитує інформацію; має шахрайський характер; пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує права людини і громадянина.

7. Угода про конфіденційність і зберігання персональних даних

7.1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією Сайту в результаті відвідування приватною особою Сайту та/або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і з персональними даними користувачів, здійснюється Адміністрацією Сайту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

7.2. Приєднавшись до цієї Угоди Користувач усвідомлює значення своїх дій та розуміє їх наслідки, а також надає свою згоду Адміністрації Сайту на обробку власних персональних даних.

7.3. У разі реєстрації на Сайті або заповненні заявок на отримання інформації щодо фінансових продуктів, персональні дані можуть передаватися Адміністрацією Сайту наступним третім особам:

7.3.1. Банкам України;

7.3.2. Мікрокредитним (фінансовим) організаціям;

7.3.3. Фінансовим брокерам (посередникам);

7.3.4. Страховим компаніям;

7.3.5. Іншим фінансовим установам/організаціям України, які надають фінансові послуги.

7.4. Інформація, яка отримана в результаті використання Користувачем Сайту свого облікового запису в соціальній мережі facebook для авторизації на Сайті – ім'я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти, номер телефону та інша інформація. Дана інформація використовується Сайтом для ідентифікації користувача і надання доступу до функцій особистого профілю Користувача. Також, Адміністрація Сайту може використовувати електронну адресу та номер телефону Користувача для розсилки повідомлень Сайту.

7.5. Доступ до особистої інформації Користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні в якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто Користувачем.

7.6. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення, поширення інформації, отриманої з Сайту в результаті відвідування Сайту та/або заповнення реєстраційних форм, подання заяв на отримання фінансового продукту, в тому числі і персональні дані Користувачів, здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

8. Термін дії Угоди

8.1. Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу Сайту, реєстрації Користувача на Сайті або заповнення заявки на оформлення фінансової послуги і діє безстроково.

8.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Адміністрації і пояснення причин.

8.3. У разі якщо Адміністрацією будуть внесені будь-які зміни до Угоди у порядку, передбаченому в статті 9 цієї Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання Сайту. Факт продовження використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з відповідною редакцією Угоди.

9. Внесення змін до Угоди 

9.1. З метою покращення якості послуг, що надаються на Сайті та з метою дотримання вимог законодавства, та реагування на зміну ринкових умов, ця Угода може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за адресом https://bocc.in.ua, якщо інше не буде передбачено новою редакцією Угоди.

10. Застереження

10.1. Торгова марка BoCC, Сайт та усі його веб-сторінки, а також уся без виключення інформація, розміщена на Сайті, є об’єктами авторського права. Забороняється використання торгової марки BoCC, Сайту та усіх його веб-сторінок, без попередньої згоди Адміністрації Сайту. За порушення даного застереження законодавством України передбачено застосування цивільної та кримінальної відповідальності.