Як отримати кредитний ліміт?

Картки з Вигідними Умовами! Безвідсоткові Кредитні Картки у Надійних Банків та Пільговий Період

Вибір серед багатьох банків України.

Безвідсоткові кредитні картки – розрахункові документи, які видають банки своїм клієнтам, щоб відкрити доступ до лімітованих рахунків банку-емітента, максимальна сума яку можна витратити, та відсотки за їх використання виражають довіру банка до клієнта. Пільговий період це проміжок часу під час дії якого банки не нараховують відсотки за використання кредитних коштів.

Що впливає на кредитний ліміт на картці?

Коли банк виражає свою довіру до користувача, тобто встановлює ліміт коштів на карті які можна використати клієнту так як той забажає, банк враховує одразу декілька факторів таких як кредитна історія, щомісячні або щорічні доходи чи надходження. Адже чим більшу суму використає клієнт тим більші ризики банку це також і впливає на відсоткову ставку за користування кредитними коштами.

Кредит на невеликі суми в банку

Іноді краще разової позики підходить кредитна карта бо виконуючи всі умови банку, ви можете користуватися кредитними грошима банку на безвідсотковій основі кожен день. Також кредитна карта допоможе поліпшити вашу кредитну історію хоча це займе більше часу ніж якщо скористатись послугами МФО. Кредит в мікрофінансовій організації здебільшого можна взяти на невеликі суми. 

Грейс-період

Перед оформленням кредитки, не зайвим буде вивчити всі тарифи по ній. Найбільше уваги слід приділити комісіям та грейс-періоду: у кредитках з пільговим періодом часто може бути встановлена щомісячна комісія за обслуговування картки. Якщо така комісія є, то навіть не використовуючи карту ви можете загнати себе в борг у перший же місяць. Також найчастіше пільговий період часто встановлюється тільки для безготівкових покупок, при знятті готівки цей механізм не застосовується.