Кращі умови для позики під 0,01%

Як Стало Можливим Отримати Кредит Під 0.01% в Україні. Яку Вигоду Отримують від Безвідсоткового Кредиту Фін. Компанії

Повну інформацію читайте внизу сторінки.

Всього лише десятиліття тому, онлайн кредитування було чимось з категорії фантастики для багатьох українців. А сьогодні? Сьогодні можливість отримати кредит під 0.01% в інтернеті не тільки звучить реально, нею активно користується значна частина суспільства. Це все завдяки утворенню великої кількості мікро фінансових організацій, що в боротьбі за кожного клієнта пропонують пільгові умови для новачків. Все, що потрібно – обрати термін, суму, заповнити декілька полів в онлайн-формі і подати заявку. Такий крок з боку МФО для нових клієнтів спрямований на залучення нової аудиторії.

Чому варто розглянути можливість отримати кредит під 0% на рік?

Багато хто вважає, що пропозиції кредитування під 0% це лише красива рекламна обгортка, яка перетворюється на значні переплати для позичальника. Однак, це далеко не так. Ми впевнено можемо сказати, що негативний досвід користувачів пов’язаний насамперед з несвоєчасною оплатою кредиту. А от ваш досвід використання першого кредиту під символічний відсоток, може стати взірцем чесної з обох сторін співпраці. Варто власноруч переконатися, у прозорих намірах і умовах, що спонукає в майбутньому ще не раз звернутися за фінансами до знайомих та перевірених організацій.

Не менш вагомою перевагою є можливість оформлення кредиту не виходячи з дому. Також завдяки тому, що сервіс доступний 24 години на добу, ви можете подати заявку на кредит під 0% на рік у будь який зручний для вас час. При цьому нарахування відсотків на пільговий період буде незмінним аж до кінця терміну вказаного в договорі. Проте користувачам, що не погасять борг до того часу, компанії почнуть нараховувати вже значно більші відсотки. Які саме? Залежить від компанії в яку ви оберете, але ці пункти також чітко прописані, рекомендуємо уважно ознайомитись з умовами перед укладанням. Зазвичай це лише кілька сторінок.

Кому МФО надають можливість взяти кредит під 0% та за якими критеріями?

Кожна мікрофінансова організація має свій унікальний набір критеріїв, але є загальні вимоги, з якими ви, зіткнетеся у кожній МФО. Щоб вам дозволили взяти кредит під 0%, слід відповідати наступним критеріям:

● Потрібно бути громадянином України. Або надати документи про тимчасове проживання чи зайнятість.● Ваш вік має значення. Частина організацій радо працює з молоддю, щойно їм виповнюється 18, тоді як інші вважають за краще встановлювати межу віку від 20 чи 25 років, з огляду на платоспроможність молодих позичальників.● Джерело доходів є важливим. Щоб оформити кредит, вам знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Але, також радимо вам вказати, скільки саме ви заробляєте. Ваші шанси отримати гроші під 0% будуть вищими, якщо сума яку ви заробляєте буде більшою ніж та яку просите.● Відсутність заборгованостей досить важлива. Наявність прострочених платежів може зіграти проти вас.● Місце реєстрації теж враховується. Жителям Криму чи територій, які не контролюються українською владою, отримати кредит не вийде, через ризики для МФО.● Якщо ви військовослужбовець вам варто знати про законодавчі обмеження на нарахування штрафів за прострочення позик. Але компанія кредитор має право вимагати документи що це засвідчують.

Рекомендуємо збагнути, що три з чотирьох МФО будуть відмовляти вам, якщо у минулому у вас були проблеми з поверненням позик. Але доклавши достатньо зусиль швидше за все не з першого разу позику вам все ж таки видадуть.

Illustration

Методи отримання фінансів від МФО до клієнта

Переважна більшість мікрофінансових установ переказує кошти безпосередньо на банківський рахунок клієнта. У процесі реєстрації вас попросять верифікувати вашу картку, для запобігання потенційному шахрайству. Це дозволяє пересвідчитися у приналежності картки відповідній особі та перевірити її термін дії. Адже брати кредит на іншу особу суворо заборонено, але колись це була розповсюдження схема незаконного збагачення. Тепер завдяки сучасним технологіям щоб оформити кредит на іншу особу зловмисникам потрібно набагато більше ніж просто копії чи фото паспорта та коду. Існують також альтернативні шляхи отримання котів в відділенні компанії чи банку готівкою, попередньо замовивши безвідсоткові кредити онлайн. Проте швидкість реалізації такого шляху буде дуже низькою.

Як за швидко можна отримати перший кредит під 0.01% та на яку суму варто розраховувати новим клієнтам

Ми вважаємо, основною перевагою співпраці з мікрофінансовими організаціями є те, що вони надають перший кредит під 0.01% швидко і без лишніх запитань. Від моменту подання заявки на сайті до моменту зарахування коштів на ваш рахунок, весь процес зазвичай займає від 15 до 20 хвилин. Цей проміжок часу є значно швидшим порівняно з процедурою отримання традиційного банківського кредиту, навіть якщо враховувати потенційні зворотні дзвінки від МФО для уточнення деталей. Здебільшого пропонуються короткострокові кредити — від декількох днів до місяця. У разі необхідності продовжити термін позики, можливо сплатити відсотки за додатковий час користування коштами, але можливість пролонгації повинна бути записана в договорі. Але умови кредитування у різних МФО можуть сильно відрізнятися.

На максимальну суму кредитування впливають слідуючі фактори:

● чи це є вашим першим безвідсотковим кредитом та чи є наявні непогашені кредити;● дохід, зазначений у вашій кредитній анкеті;● обраний вами термін погашення кредиту;● інформація про інші ваші кредити, вона доступна в бюро кредитних історій.

Для нових клієнтів середня сума може коливатись біля п’яти тисяч гривень. Для тих, хто регулярно користується послугами і своєчасно погашає позики, суми можуть зрости до 15-30 тисяч гривень, з можливістю подальшої пролонгації кредиту. Також існують компанії, що готові надати до 150 тис. гривень, але в такому випадку не йде мова про онлайн кредит без відсотків. Пільгові ж умови залишаються лише для меншої суми.

Способи повернути кредит без процентів

Ви можете сплатити кредит тим же способом, за допомогою якого ці кошти були отримані. Ось кроки, які необхідно виконати для сплати кредиту:

● перейдіть на сайт фінансової установи, з якою у вас налагоджена співпраця;● увійдіть у систему, як правило, смс-код, надішлють на ваш мобільний;● знайдіть у меню сайту розділ, присвячений управлінню вашими кредитами;● оберіть опцію для сплати боргу та дотримуйтесь подальших інструкцій.

Важливо пам'ятати, що для погашення вам не обов'язково використовувати ту саму картку, на яку були отримані кошти. Ви маєте змогу скористатися будь-якою іншою карткою, навіть якщо вона випущена на ім'я вашого родича або друга. Для кредитної компанії важливим є факт отримання коштів, а не джерело їх надходження. 

Illustration

Також існують альтернативні методи погашення заборгованості:

● оплата в касі будь-якого банку за допомогою реквізитів, наданих МФО;● використання платіжного терміналу, якщо це передбачено умовами вашого кредитора;● сплата готівкою безпосередньо в офісі компанії.

Деякі фінансові організації дозволяють погасити кредити під 0 відсотків через системи електронних платежів, але така опція не є загальноприйнятою. Якщо ви плануєте використовувати банківський переказ для оплати онлайн-кредиту, краще зробити це за кілька днів до дати закінчення кредитного договору. Це пов'язано з можливою затримкою в обробці платежів, що може призвести до непотрібних переплат через пені та штрафи за прострочення.

Відповідальність через несплату мікрокредиту

Укладаючи договір позики, ви отримуєте зобов'язання, які не можна просто ігнорувати без наслідків. Ми вважаємо за необхідність попередити вас про наслідки ігнорування платежів за позиками. Затримка оплати активує механізми нарахування пені та штрафів з боку кредитної компанії, що лише погіршить становище. Процес погашення боргу стає значно важчим.