Інформація Про Компанію

У нас ви можете користуватись сервісом вибору кращих кредитних умов серед компаній та банків.

Послуги що ми надаємо

Усі послуги розміщені у шапці сайту

Heading photo

Довгострокові Кредити від Банків

Найбільш надійні

Довгостроковий кредит не можуть отримати всі, адже потрібно переконати банк. що він несе мінімальні ризики виділяючи при цьому чималі кошти терміном від одного календарного року. Але з хорошим бізнес планом чи заставою банк хоче надати вам бізнес кредит, головне уважно перевіряти прописані в договорі умови.

Heading photo

Кредитні Картки Банків

Найбільш зручніші

Довіра банку до кредитора при отриманні кредитної карти виражається в сумі яку готовий надати банк а також у відсотках на користування коштами, якщо ж ваш банк не погоджується видати вам кредитку або ж надає в користування дуже не значну суму спробуйте підняти ваш кредитний рейтинг.

Heading photo

МікроКредити та Позики

Найбільш швидкі

Обирайте для себе найкращі умови кредитування серед найбільш лояльних до клієнтів кредитних компаній України. Швидко отримати гроші на карту для спонтанної покупки побутової техніки, чи непередбачуваних витрат, можна саме у них.

Що таке "BoCC"?

Опис послуг, що надає компанія

Bests of Credit Companies

Bests of Credit Companies ( BOCC ) що в перекладі з англійської означає «найкращі з кредитних компаній» і саме їх, ми вам пропонуємо. ВОСС допоможе зробити найкращий вибір кредиторів, обрати найвигідніші умови договору, найшвидше оформлення та видачу коштів, наші спеціалісти постійно перевіряють інформацію на актуальність, щоб ви могли обирати найкращих для вас.

Наша ціль

Наша компанія працює над тим, щоб ви мали можливість обирати найкращі кредитні пропозиції представлені на фінансовому ринку, в будь якій точці нашої країни, та робили вибір на користь тих хто пропонує найвигідніші умови кредитування. Так, зокрема саме для цього ми відвідуємо наш офіс у печерському районі Києва, перевіряємо партнерські кредитні компанії на наявність відповідних документів і ліцензій, та навіть оформляємо заявки на невеликі позики перевіряючи відповідність описаним умовам.

Регулярне покращення послуг

Реклама та інформація перенасичує наше життя, є невід’ємною його частиною, і водночас змушує фокусувати свою увагу та витрачати час на сортування та перевірку її на достовірність. Мало не першочерговим методом верифікації достовірності є довіра до самого джерела, а тому ми будемо і в подальшому покращувати кількість та якість наших послуг, щоб виправдати надану нам довіру.

Illustration

Головний Офіс

в.Генерала Алмазова, 6, Київ, 02000, Україна.
+38 (096) 466-99-05moc.liamg%40auni.ccob

Місцезнаходження компанії BoCC.

Офіс компанії знаходиться в столиці України, тож обрати кредит можете в місті Київ на правому березі Дніпра, печерський район, вулиця Генерала Алмазова 6, 5хв від станції метро Печерська, по сусідству з Райффайзен банком. Проте найшвидший спосіб отримати кредит без відмов у Києві це обрати його на нашому сайті.

Як взяти кредит у Києві?

Сьогодні більшість кредитних компаній, замість того щоб видавати кредити готівкою у Києві перераховують позику на карту онлайн, тому що так зручно, швидко, а головне безпечно для самого позичальника.