Опис компанії-кредитора

Просто Гроші Кредит — це національний сервіс онлайн-кредитування, що спеціалізується на видачі мікрокредитів

Додаткова інформація та характеристика компанії.

Сервіс, який зробив можливим оформлення кредитів в режимі онлайн. Ми пропонуємо скористатися простим інструментом зручних і надійних фінансових послуг.

Процедура кредитування дуже проста. Все, що необхідно зробити для отримання кредиту — залишити заявку на сайті із зазначенням паспортних даних, особистої інформації, необхідної суми кредиту і терміном, за який клієнт зможе його погасити. Система проаналізує заявку та прийме рішення з приводу видачі кредиту. У випадку позитивного рішення та підписання договору, протягом декількох секунд на картку надійде зазначена сума коштів. Ми працюємо чесно і відкрито. Ми використовуємо дані клієнтів тільки для оформлення кредиту, гарантуємо захист та безпеку персональних даних. Клієнтам не потрібно відвідувати кредитну установу, витрачати час на дорогу і черги, вся процедура кредитування здійснюється в онлайн-режимі. При наявності паспорта громадянина України, ІПН, мобільного номеру телефону українського оператора і карти будь-якого банку України, ви можете вільно користуватися послугами нашого сервісу, головне, щоб у вас був доступ до мережі інтернет та покриття мобільного оператора. Ваше місцезнаходження має значення, сервіс здійснює кредитування клієнтів, які знаходяться на підконтрольній українській владі території.

З нами у клієнтів не буде ніяких неочікуваних або прихованих платежів. Відстежувати інформацію по кредиту й здійснювати платежі, клієнт може в персональному особистому кабінеті.

Опис продукту:

ЦІНА: 1.7% — перша позика; 1.6% — повторна; 1.3% — кілька позик; 2% — користування після дати платежу без пролонгації
ТЕРМІН: перший платіж — до 30 днів з можливістю пролонгації при оплаті нарахованих процентів. Загальний термін 90 днів
СУМА: від 500 до 4 000 грн на перший кредит і від 500 до 6700 грн на повторні кредити
ДОКУМЕНТИ: паспорт та ідентифікаційний код, які необхідно ввести при заповненні анкети

Вимоги для отримання позики:

- громадянин України від 18 до 65 років;
- наявність мобільного телефону;
- наявність активного email;
- номер паспорта громадянина України та ІПН;
- наявність карти будь-якого банку України.

Опис наданий компанією "Просто кредит"*