Опис компанії-кредитора

Microcash - сервіс, що видає кредити онлайн. Працює швидко, стабільно та без зайвих процедур

Додаткова інформація та характеристика компанії.

Фінансовий сервіс microcash був заснований в 2018 році фінансовою компанією "Фінтаргет" . Фінансова компанія пройшла реєстрацію в Нацкомфінпослуг - тоді цей орган займався контролем ринку фінансових послуг, що здійснюються небанківськими установами. Перший кредит на карту було видано нами в жовтні 2018.
Місією компанії завжди було і залишається забезпечення максимально комфортного і швидкого доступу до фінансових послуг для широкого загалу. Для здійснення цієї місії microcash використовує найбільш передові інформаційні технології. Це дозволило нам з самого початку дотримуватися високих стандартів якості і швидкості послуг, що надаються: кредит в microcash можна оформити за 5 хвилин, без участі в процесі живої людини з нашого боку.

Умови для клієнта:

- 1,7% на день повторним та новим клієнтам;
- Мінімальна сума 300 грн;
- Мінімальний строк 3 дні;
- Максимальна сума для нових 5000 грн;
- Максимальна сума для повторних 10000 грн.

Для отримання кредиту потрібні:

- Паспорт громадянина України;
- ІПН;
- Працюючі email і мобільний телефон;
- Карта будь-якого українського банку;
- Вік 21+;
- Весь процес реєстрації, ідентифікація користувача, розгляд заявки і прийняття рішення - автоматизовані. Сервіс працює швидко - щоб зареєструватися, заповнити анкету і отримати рішення по заявці на кредит, потрібно витратити не більше 5 хвилин. 

Як пролонгувати кредит? Як отримати для microcash промокод?

В особистому кабінеті доступні автоматична пролонгація кредиту, можливість сплачувати кредит частинами та інші зручні функції. Промокод Microcash надає безкоштовно постійним клієнтам!

Опис наданий компанією "Microcash"*