Опис компанії-кредитора

EwaCash - надійний, швидкий і сучасний сервіс онлайн-позик та кредитів в Україні, який працює для вас

Додаткова інформація та характеристика компанії.

Ми спеціалізуємося на видачі мікрокредитів під невеликий відсоток в максимально короткі терміни на вигідних умовах. Прозорість і чесність - це наше кредо. Видаємо "швидкі гроші" до зарплати на найпростіші побутові потреби, для повернення боргу або рішення форс-мажорної фінансової потреби - це до нас. Кожному клієнту ми пропонуємо комфортний сервіс, зрозумілі і прості умови співпраці, зручне зарахування коштів на картку і доброзичливий інтерфейс нашого сайту.

Чесний і прозорий сервіс Єва Кеш кредит

Ніяких прихованих платежів, комісій і доплат EwaCash не вимагає!

Євакеш працює навіть вночі!

Ситуації бувають різні і гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Співпрацюючи з нами, клієнту не потрібно обдзвонювати родичів і друзів в нічний час, на вихідних або у свята. Клієнту просто необхідно заповнити заявку на сайті і отримати потрібну суму на карту.

Лояльне ставлення до кожного клієнта!

Навіть якщо кредитна історія зіпсована колишніми фінансовими негараздами, ми із задоволенням допоможемо її поліпшити і підвищити кредитний рейтинг. Якщо клієнт не встигає вчасно погасити борг, EwaCash пролонгує термін і клієнт поверне займ як тільки з'явиться можливість.

Ми швидкі!

Клієнт витратить 5 хвилин на заповнення заявки і вже через 10 хвилин отримає кошти на банківську карту! Швидкість переказу грошей - це наша конкурентна перевага. І ми точно знаємо, що клієнти бажають отримати позику якомога швидше, без черг, збору пакету документів і очікувань переказу днями.

Опис продукту:

- перший кредит від 500 до 5 000 грн, до 14 днів, ставка 2.2%
- повторний кредит від 500 до 15 000 грн, ставка 1.9%

пролонгація безкоштовна до 30 днів, кількість лонгацій необмежена.

Опис наданий компанією "Ewa Cash"*