Опис банка-кредитора

АТ «Банк Львів» – на Українському Ринку Представлений з 1990 року. З 2007р. Банк із Іноземним Капіталом.

Додаткова інформація та характеристика компанії.

Експерти неодноразово відзначали високу якість сервісів, які Банк пропонує своїм клієнтам, зокрема: Банк Львів став бронзовим призером FinAwards 2021 у номінації «Найкращий кредит готівкою»!

Вимоги для отримання кредиту готівкою:

- Вік 21-68 років;- Працевлаштування та відповідає мінімальним вимогам за часом - працевлаштування (працює від 3-х місяців / від 6 місяців якщо ФОП);- Паспорт, ІНН, документи та данні телефона;- Є резидентом України з пропискою, або посвідка на проживання.

Переваги програми Банк Львів:

- Кредитне рішення приймається онлайн. Клієнт звертається до відділення тільки для того, щоб отримати кошти;- Мінімуму документів для отримання - паспорт та ІНН;- Низька процентна ставка та комісія;- Сума кредиту: від 20 000 до 150 000 грн. (м. Київ, Київська обл. 75 000 грн.);- Термін кредитування до 48 міс.;- Дострокове погашення без штрафів та комісій;- Можливість погашення як через власні онлайн канали банку - мобільний додаток, сайт, так і за допомогою терміналів та шляхом перерахування коштів на картку Банку Львів з картки будь-якого банку України.

Час прийому заявок в Банк Львів з 8.00 до 19.00 у робочі дні

Опис наданий компанією "Банк Львів"*