Опис банка-кредитора

Idea Bank Один Із Банків України, які Впевнено Переступили 30-річний Рубіж у Своїй Діяльності

Додаткова інформація та характеристика компанії.

З 2007 року є частиною великого фінансового холдингу Getin Holding, акції якого торгуються на Варшавській фондовій біржі.
Сьогодні експерти зазначають, що Ідея Банк є одним із найстабільніших банків в Україні і за результатами кількох рейтингів 2017 року входить до топ-20 найнадійніших банків.
Про експертність та надійність Банку говорять регулярні нагороди, отримані в категоріях, серед яких: «Кращий роздрібний банк» (2010), «Кращі роздрібні кредитні та депозитні програми» (2015); «Кредит готівкою» - 2 місце (2019); «Краща програма кредитування на всі потреби клієнтів» (2020).

Про продукт "Idea Bank":

- Попереднє рішення по кредиту надається менш ніж за 1 хвилину;- Обслуговування кредиту без прив'язки до відділення Банку;- Низька процентна ставка та комісія;- Сума кредиту: від 1000 до 172 500 грн(зі страховкою життя) Максимальна сума кредиту для клієнтів у м. Харків – 100тис.грн, у м.Запоріжжя та Миколаївській області – 50 тис. грн;- Термін кредитування до 60 міс.;- Для отримання кредиту потрібен лише паспорт та ін, пенсіонерам за віком та інвалідам ІІІ групи - пенсійне посвідчення; ФОП - стандартний пакет документів для ФОП; Вимушені переселенці - оригінал довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Опис наданий компанією "Idea Bank"*